Posledný výjazd 2022

09. - 11. decembra 2022
.

Toto je naše tradičné podujatie, na ktoré sa všetci tešíme celý rok. Nielen preto, že všetci dostaneme darčeky, ale hlavne preto, že tu si nostalgicky pospomíname na celý rok. A vlastne aj preto, lebo všetci si uvedomíme, že Vianoce sú už veľmi blízko. Tento rok sme si za miesto pobytu vybrali neďaleký Ranč Colombia v Podkylave, kde nás privítali a prekvapili skvelou atmosférou. Dovolili sme si polpenziu, čo nerobíme takmer nikdy, takže tentoraz nás kuchynské povinnosti minuli. Teda nie všetkých. Nika si zmyslela, že nás bude rozmaznávať a preto sme museli jesť puding, piť vianočný punč …. a mládenci vymysleli nočnú hru. Aj keď v piatok lialo ako z krhly, sobota bola takmer ideálna na turistiku. Vyrazili sme na neďaleké Bradlo a dovolili sme si aj sladkosti na chate. Po perfektnej večeri prišiel hlavný bod programu – vianočné darčeky. Každý niečo daroval a aj každý bol obdarovaný. Niekto tajne, niekto vedel od koho. Ale to vôbec nie je podstatné. Potom sme sa spolu zahrali a zaspievali. Noc bola pokojná a ráno prekvapivé – vonku bolo bielo! Postupne si nás vyzdvihli rodičia a my sme sa rozlúčili s personálom na ranči. Určite sa sem ešte vrátime 🙂

A takto to videli účastníci:

Vianočná chata bola skvelá. Mali sme krásne ubytovanie a skvelo nám varili. Páčil sa mi aj program, najmä mrázik. Najlepšia bola samozrejme nočná hra. Rozdali sme si aj darčeky. Celkovo to bola krásna akcia.
Tomáš

Na vianočnej chate bolo skvele. Ubytovanie bolo pekné a jedlo super. Počasie nám prialo hlavne na posledný deň kedy nám napadol aj nejaký sniežik. Páčil sa mi aj program či už hranie rôznych scénok z rozprávok alebo aj nočná hra, ktorú sme pripravili s Ondrejom, Samom a Tomášom. Som rád že som mohol prežiť tento čas s priateľmi a teším sa na ďalšie podobné akcie.
Adam

Tento víkend sme boli na záverečnej akcii. Ranč sa nachádzal na kopci nad dedinou Podkylava. Cestou na Ranč síce pršalo, ale to nám náladu nezmenilo. Neskôr začalo krásne snežiť. Na začiatku sme sa vybalili navečerali. Užívali sme si spoločný čas s ostatnými a potom sme si aj pozreli krásny film s Vianočnou tematikou. Ďalší deň sme išli na krásnu turistku, ktorá vrcholila výborným obedom. Na záver dňa, po večeri, sme sa navzájom obdarovali Vianočnými darčekmi. Posledný deň sme sa naraňajkovali a potom sme postupne všetci odišli. Táto záverečná akcia bola výborná, všetci sme si užili spoločný predvianočný čas.
Samo

  • dalo sa to aj pokoj bol fajn
  • ale cesta na turistiku nebola fajn skoro mi nohy odpadli
  • ale potom to bolo dobre, aj večere a ranajki boli docela dobré dávam 8 bodov z 10
  • a bola to fajn akcia, aj som sa zabavil
    Kubo

Bolo tam super. Jedlo bolo dobré, turistika tiež nebola zlá. Na izbe som bol s Adamom Gajdošom, Ondrejom Kovačovicom a ešte niekým. Najlepšie bolo v sobotu večer, keď sme hrali scénku s filmu a nakoniec sme spievali a Peťo hral na gitare (škoda, že nehral abecedu, ale nevadí). A nakoniec aj skvelá nočná hra, ktorá bola, že super zorganizovaná.
Ondrej

Bolo tam dobre. Mne vadilo len to že Rebeka na mňa skákala. Raňajky boli veľmi dobré. Nebolo to zlé ale zrovna ja som mala takú posteľ že ráno som bola dolámana. Ale na druhú noc to bolo dobré. Mne vadilo to že chalani sa nenaučil strašiť L. Ja sa rada bojím.
Lenka mladšia