Otvorenie turistickej sezóny

16. marca 2024
.

V sobotu sme boli na Čachciskom hrade a na plesivci. Išli sme ces 1000 kopcov. Zjedol som dva párky v rožku. 😃
Marek

Bol pekný deň. V sobotu sme boli na Čachtickom hrade. Bolo príjemné počasie. Vyrazili sme s Višňového a išli sme im naproti. Potom sme išli na Čachtický hrad. Potom sme išli dole kopcom a išli sme na železničnú stanicu.
Ria

V sobotu sme boli na Plešivci a Čachtickom hrade. Ako prvé sme si užili krásny strmý kopec kde bolo veľa snežienok. Prišli sme na Plešivec kde sme si dali krátku prestávku a pokračovali ďalej na Čachtičák. Na Čachtičák nám prišli naproti Ria a jej sestra a mama, a aj moja mama. Zobrali aj psíkov ktorých má moja babka. Prišli sme sa Čachtičák dali sme si krátku prestávku a išli dole na železničnú stanicu. Pri stanici bolo ihrisko na ktorom sme sa pohrali kým nám príde vlak.
Sárka

Dňa 16. 3. 2024 sme sa zúčastnili otvorenia turistickej sezóny. Najprv sme vyšli strmú cestu na kopec Plešivec. Následne sme išli po hrebeni až na Čachtický hrad. Späť sme išli vlakom z Višňového.
Samo

Tak ako každý rok, aj tento sme mali tú možnosť zúčastniť sa otvorenia turistickej sezóny. Počasie nám vyšlo, turistika taktiež. Neviem sa dočkať, keď sa zúčastním aj budúci rok.
Ondrej P.

Krásna prechádzka, príjemné počasie i ľudia. Veľmi sa mi páčilo jak sa celú cestu Jakub hral na rybára.
Adam

V sobotu sme boli na čachtickom hrade. Bolo tam dobre aj počasie višlo.
Jakub